MojAndroid

Portovanie exkluzívnych aplikácii z novších android telefónov na staršie je bežnou činnosťou developerov z XDA. Pre používateľov tohtoročného top modelu LG G6 bude iste zaujímavý port aplikácie fotoaparátu z týždeň starej novinky LG V30.

LG V30 je jedným z najpodarenejších telefónov tohto roku a jeho najväčším plusom je skvelý fotoaparát so svetelnosťou f/1.6. Developer xpirt z Team Venom, tvorcu Fulmics ROM, zverejnil port aplikácie fotoaparátu LG V30, ktorý obsahuje všetky funkcie okrem Cine módu. Cine mód je funkcia, ktorá razantne zvýši kvalitu fotografií a vylepší farbu. Bohužiaľ ale vyžaduje špeciálny senzor, ktorý nájdeme len v LG V30. Všetky ostatné funkcie ale normálne fungujú, vrátane manuálneho módu či funkcie Graphy, ktorá na vaše snímky aplikuje profesionálne filtre. Pôvodne bol port určený pre Fulmics ROM, ale funguje pre všetky rootnuté telefóny LG G6. Pokiaľ máte root na svojom LG G6, stačí vám stiahnuť zip súbor a flashnúť ho v recovery móde. Nová aplikácia fotoaparátu následne nahradí tu starú.

Zdroj: XDA

5.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+