MojAndroid

Ak by sme mali vytvoriť zoznam najznámejších a najlepších alternatívnych laucherov pre operačný systém Android, Apex Launcher by v ňom rozhodne chýbať nemal. Nedávno sa dočkal aktualizácie na verziu 2.0.0, ktorá prináša niekoľko zaujímavých nových funkcií a samozrejme aj vylepšenia, či opravy nahlásených chýb.

APEX Launcher aktualizacia

Používatelia, ktorí si zakúpili PRO verziu aplikácie si môžu teraz užívať vytváranie priečinkov v menu s aplikáciami, tzv. Notification badge – pridanie počtu notifikácií na ikonu aplikácie, alebo integraciu s Apex Notifier – rozšírenie pre populárny DashClock widget, ktorý zobrazuje notifikácie na uzamknutej obrazovke. Používatelia FREE verzie sa môžu tešiť na možnosť zmeniť trvanie vibrácií, upravenú možnosť výberu pozadia a aktivít, aktualizovaný preklad alebo nové usporiadanie položiek v nastaveniach. V prípade, že APEX Launcher nemáte ešte nainštalovaný, stačí kliknúť na jeden z nižšie uvedených widgetov, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 4,39 €
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 4,39 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+