MojAndroid

Any.do patrí medzi najkrajšie a najlepšie spracované to-do aplikácie dostupné pre Android. Jedinou chybičkou krásy bola chýbajúca webová aplikácia, ktorá by umožňovala spravovať úlohy priamo z internetového prehliadača na vašom počítači. Táto je však teraz už dostupná na adrese web.any.do a podlieha verejnému beta testovaniu. Na to, aby ste si ju však mohli vyskúšať budete potrebovať pozvánku.

Hoci sme sa v systéme pre získanie prístupu k beta verzii už zaregistrovali, stále sme našu pozvánku neobdržali. Redaktorom z Androidcentral.com sa však už podarilo prístup do webovej aplikácie získať a tak mali možnosť nakuknúť, ako vyzerá a aké funkcie ponúka. Používateľské prostredie je typické pre Any.do. Je jednoduché a nesie sa vo farbách bielej a modrej.

any_do_web_alarm_screen

Na webe budete mať k dispozícii dva náhľady vašich úloh – tzv. Focus a Planning mód. Pri Focus móde bude zobrazený vždy zoznam úloh, ktorý bude rozdelený podľa časovej následnosti na dnešné, zajtrajšie alebo neskoršie, pričom komplet bude zobrazený vždy len jeden stĺpec. V plánovacom móde budete mať k dispozícii už všetky položky tak, aby ste mali úplný prehľad o vašich dnešných, ale aj budúcich úlohách. Samozrejmosťou je už možnosť pridávať pripomienky, spravovať ich a synchronizovať naprieč všetkými zariadeniami s nainštalovanou aplikáciou Any.do.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

22.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+