MojAndroid

Známy benchmarkový test AnTuTu využívajú ľudia po celkom svete. Medzi majiteľmi smartfónov je natoľko obľúbený, že si jeho autori dovolili zostaviť rebríček zariadení, ktoré ho používajú najčastejšie. Výsledok možno niektorých prekvapí – najobľúbenejším smartfónom prvého kvartálu tohto roka je Samsung Galaxy Note 4. Nasleduje ho Samsung Galaxy S5 a prvú trojicu uzatvára netradične tabletofón Xiaomi Mi Note. Pozrite si celý rebríček desiatky zariadení.

antutu-galaxy-note-4-most-popular-android-device

Mnohí z vás nevedia o tom, že AnTuTu benchmark je dostupný aj pre iOS a Windows Phone zariadenia. Na škodu ostáva fakt, že AnTuTu neurobilo rebríček aj so zariadeniami, ktoré používajú tieto platformy. Určite by bolo zaujímavé sledovať, kde by sa umiestnil iPhone 6 či niektorý z Lumia smartfónov.

Zdroj: AnTuTu

24.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+