MojAndroid

Spoločnosť Antik Technology prináša interaktívny set-top box Antik Mini 2S. Ten je plný zaujímavých funkcií, ktoré môžete bez problémov využívať aj na vašej televízii. Ide o funkcie ako archív, videopožičovňa či množstvo televíznych staníc, ku ktorým budete pristupovať cez internet.

Ide tak o prvý takýto kombinovaný set-top box na Slovensku. Kombináciu viacerých pripojení využijete napríklad aj vtedy, keď vám doma vypadne internet. Ak ste predplatiteľom služby od Antiku, tieto interaktívne služby budete mať k dispozícii zadarmo. Špeciálny set-top box Antik Mini 2S dokáže spravovať aj zariadenia inteligentnej domácnosti. Novinka sa bude predávať za 99 EUR.

Antik Android TV2

Okrem toho Antik sprístupnil svoju službu aj pre zariadenia Apple TV a set-top boxy s Android TV. Vďaka tomu budete môcť sledovať obľúbené kanály aj na vašom zariadení s niektorým s týchto operačných systémov. Získate vďaka tomu desiatky televíznych kanálov, vysokú kvalitu obrazu archív, programového sprievodcu, množstvo rozhlasových staníc a možnosť ovládania vašim diaľkovým ovládačom. Fungovanie služby si môžete pozrieť aj na videu nižšie.

Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma
4.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+