MojAndroid

Google pred niekoľkými dňami začal sprístupňovať nový operačný systém pre zariadenia Nexus. Android vo verzii 5.0 Lollipop bol dostupný na stiahnutie v podobe systémových obrazov priamo zo serverov spoločnosti, OTA aktualizácia je však sprístupňovaná postupne. Ak ste teda nechceli postupovať podľa nášho návodu a radšej ste sa rozhodli čakať, tak ste pravdepodobne museli na najnovší Android vyčkávať až do dnešných dní. Podľa nám dostupných informácií ale Google začína aktualizáciu na Lollipop pre niektoré Nexusy sprístupňovať už aj na Slovensku. Zo zahraničia prišla informácia o spustení OTA pre Nexus 4 v Európe a zo Slovenska nám čitatelia posielajú správy o dostupnej aktualizácii pre Nexus 5. Zaujíma nás, či ste už aj vy dostali OTA aktualizáciu a na akom modeli, prípadne, aké skúsenosti máte s najnovším systémom Android 5.0 Lollipop po jeho nainštalovaní.

 

Dostali ste na svojom Nexuse OTA aktualizáciu na Android 5.0 Lollipop?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+