MojAndroid

“Svine a bozky” – tak takto sa bude volať pripravovaná verzia Angry Birds, o ktorej sme vás informovali v článku Pripravuje sa Angry Birds Valentines Day Edition na 14.februára. Doteraz bolo dostupných len málo informácií o novej verzii, ktorá sa až do tejto chvíle nazývala “Pink”. Portálu AndroidCommunity sa podarilo odhaliť viac, nové Angry Birds sa objavia pod názvom “Hogs and Kisses”. Android fanúšikovia, spolu s majiteľmi iPadov/iPhonov/iPodov si ju budú mocť zahrať v HD kvalite. Hra sa na thu objaví ešte pred Valentínom, pravdepodobne už budúci týždeň.

V novej edícii Angry Birds sa okrem ružovej farby objavia aj padajúce, či plávajúce srdcia, namiesto lístia a snehu z predchádzajúcich verzií. Však pozrite si prvé printscreeny zo samotnej hry:

V marci sa na trhu objaví aj Špeciálna edícia Angry Birds – Angry Birds Rio.

androidcommunity.com

6.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+