MojAndroid

Poznáte Angry Birds? To asi nebude otázka za milión, pretože táto hra práve zaznamenala už viac ako jednu miliardu stiahnutí! Spoločnosť Rovio, ktorá za vývojom Angry Birds stojí, sa prostredníctvom krátkeho videa poďakovala aj svojim fanúšikom, bez ktorých by takúto sťahovanosť nikdy nedosiahla. Čísla zahŕňajú počty stiahnutí zo všetkých platforiem.

V súčasnosti môžeme na Google Play nájsť už štyry verzie hry: Angry Birds, Angry Birds Seasons, Angry Birds Rio a najnovší prírastok Angry Birds Space. Práve najnovšia verzia zaznamenala veľký úspech, keď v priebehu 35 dní bola stiahnutá viac ako 50 miliónkrát. V najbližšej dobe môžeme tiež očakávať ďalšie novinky a nové levely, v ktorých by sa mohli objaviť aj nové postavičky z kresleného seriálu Simpsonovci. Rovio s vývojom určite nekončí, takže sa do budúcnosti máme na čo tešiť.

 

Angry Birds
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 2.1.1 (19. 4. 2012)
Veľkosť 16 MB
1.6+

Zadarmo

 

Angry Birds Rio
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 1.4.4 (26. 3. 2012)
Veľkosť 22 MB
1.6+

Zadarmo

 

Angry Birds Seasons
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 2.3.0 (7. 3. 2012)
Veľkosť 23 MB
1.6+

Zadarmo

 

Angry Birds Space
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 1.1.0 (25. 4. 2012)
Veľkosť 22 MB
1.6+

Zadarmo

Len pre zaujímavosť, Angry Birds sa pre Android po prvýkrát objavili ešte v roku 2009, kedy po prvom dni dostupnosti zaznamenali 1 milión stiahnutí. Dnes sa Rovio posunul k číslu s ďalšími  troma nulami na konci.

Ktoré Angry Birds sú vaše najobľúbenejšie?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Zdroj: Facebook Angry Birds

10.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+