MojAndroid

MojAndroid.sk spúšťa nový e-shop, v ktorom si od dnešného dňa môžete zakúpiť novú kolekciu Android tričiek. Tie je možné objednávať priamo z adresy androidmania.sk, kde sa dá vybrať z niekoľkých motívov. Tých k dnešnému dňu ponúkame celkom deväť a vyberie si skutočne každý fanúšik tohto operačného systému.

Android_tričká_-_Android_Mánia

Súťaž: Objednajte si tričko a vyhrajte navigáciu

Cena trička je 12 Eur bez poštovného. Za poštovné a balné však nemusíte platiť ak si tričko objednáte do nedele, teda do 27. marca 2016 polnoci. Ak namiesto štandardného doručenia kuriérom do tohto dátumu zvolíte možnosť Vyzdvihnúť tričko na Android Roadshow v Košiciach 2.4.2016 (Zadarmo), tak my vám ho donesieme priamo na túto akciu. Tá sa koná už na budúci víkend v sobotu v Košiciach v hoteli Double Tree by Hilton. Prísť na akciu môžete aj vy, stačí sa zadarmo zaregistrovať. Navyše sme si pre Android Roadshow pripravili špeciálnu súťaž – ak si objednáte tričko, budete zaradený do žrebovania o 5x navigáciu Sygic. Výhercov vyžrebujeme a odmeníme priamo v Košiciach, čiže si okrem trička odnesú aj navigáciu pre celý svet v hodnote 80 Eur. 

AndroidMánia.sk sa postupne rozrastie o ďalšie produkty, ktoré si tu budete môcť zakúpiť. O všetkých novinkách vás budeme informovať na webe MojAndroid.sk.

23.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+