MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #58
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #57

jodik píše: [APP] LIKELYAI: VYBER NAJPOPULÁRNEJŠIU FOTKU

“Čaute ľudia,
S parťákmi sme išli po škole na Ukrajinu, kde boli malé životné náklady na vytvorenie umelej inteligence k odhadu poularity obrázkov.
Momentálne sme v Alabame v USA a musím povedať, že sme uspeli.
LikelyAI appka: https://play.google.com/store/apps/deta … ai.android

Doporučte svojim priateľkám a neváhajte sa s nami podeliť o prípadnú spätnú väzbu. Boli by sme veľmi vďační.
Díky borci.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

francis píše: PROBLÉM S INŠTALÁCIOU ANDROID 8

“Zdravím všetkých priaznivcov. Môj HTC je rootnutý, momentálne požívam LineageOS 14.1 android 7.1.2 Chcem si nainštalovať custom rom s android 8 ,ale to sa mi nedarí-po všetkých krokoch(TWRP-tov.nastavenie-inštal.zip s rom a gapps) ma po reštarte hodí do servisného menu-bootloader. Môže mi s tým niekto pomôcť? Vopred ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Marcelino píše: NUBIA Z17

“Ahoj, vedel by mi niekto poradiť s inštaláciou MAGISK na môj telefón Nubia Z17, ktorý som kupoval cez geekbuying.com v Číne a nakoľko je rootnutý nefunguje mi Google Pay, vraj sa to dá obísť cez inštaláciu MAGISK, ale keď som to pozeral, je to veľmi komplikované a nie som zrovna moc zdatný v týchto veciach. Vedel by niekto pomôcť?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

11.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+