MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #57
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #56

PurGator píše: SENSE, BLINKFEED A INÉ

“Zdravíčko, mal by som taký dotaz. Som celkom internetovo, počítačovo a aj mobilne zdatný, takže nie som nejaky noob, ale mám takých pár otázok, za ktorých zodpovedanie vopred ďakujem.

Bol som vlastníkom HTC Desire HD a teraz aktuálne pár dni som vlastníkom HTC ONE M8. Takže čo to o HTC viem, ALE chcel by som sa spýtať.
1) ako pls spravím homescreen?
2) služba BlickFeed je defualtne nastavena? prešiel som návod, prešiel som aj net a zo všetkého som pochopil, žeby to malo byť automaticky bohužiaľ v nastavení som nikde nič o tom nenašiel a podľa rad ako to spustiť sa nič nedeje.
3) ako zistiť verziu SENSE? podľa návodu by som mal cez nastavenie tam mať o produktua následne informácie o software bohužiaľ ja mám len informácie o telefóne > a tam len aktuálizácia systému, kde mám len skontrolovať resp.verzia androidu (4.4.4.)
4) UFOCUS je možné, že to bolo len v základnom balíku pri prvotnej inštalácií? bo sa mi aktualizoval fotak a nemám tam takú funkciu
5) pripojenie k počítaču našiel som, že to je asi práve skrz verziu A4.4.4 takže treba až počkať na verziu A5.0 a dúfať, že sa to bude dať spojiť? lebo ani cez HTC Sync Manager mi nezobrazí telefón… lebo ani externu SD kartu mi to nečíta….

Viem, že sú to dosť triviálne otázky, ale na niektoré fakt neviem nájsť odpovede.
Ďakujem pekne vopred za odpovede.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Marek 322 píše: SONY ERICSSON XPERIA ARC S LT18I

“Nejde zapnúť iba zavibruje.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Bombič píše: P10 A PUZDRO SO SMART VIEW

Náš tip
Huawei P10: Vydarený refresh | RECENZIA

“Prosím o radu ako nastaviť zobrazenie počasia a notifikácií v zatvorenom originál puzdre
Zobrazenie krokomera som našiel, to funguje (fotografickú prílohu nájdete na AndroidForum.sk).”

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

BrNcO píše: POMOC S VÝBEROM HODINIEK

“Zdravím, chcem si kúpiť nové hodinky lebo staré po 10 rokoch vypovedali službu a chcel by som ísť do smart hodiniek. Jak som si prezeral obchody tak ma zaujali Huawei watch w2 a motorola moto 360 2gen. Huawei vyzerajú byť lepšie technický vybavené ale moto podľa môjho názoru vyzerajú o niečo lepšie. Rád by som pred kúpou počul nejaký ďalší názor poprípade aj ďalšie návrhy čo by sa oplatilo kúpiť. Ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

4.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+