MojAndroid

Súčasťou nášho webu je aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Nie vždy sa ale nájde niekto, kto by vám dokázal pomôcť, a tak sme sa rozhodli, že vám pravidelne budeme pomáhať s riešením vašich problémov. V tejto časti nového seriálu máme pre vás pripravených 3 jednoduchých rád a tipov.

Používateľ jarov23 sa pýta:

Dobrý deň, mám možnosť vybrať si z troch značiek – Samsung Galaxy S 7 – Huawei P9 – iPhone7 128GB. Poraďte – neviem sa rozhodnúť. Ďakujem.

Odpoveď 1:

Každé z uvedených zariadení má niečo do seba , volil by som asi Galaxy S7. 

Odpoveď 2:

Ani s tým iPhonom by si nemusel urobiť chybu, pokiaľ ti viac vyhovuje iOS ako Android. Ak Android, určite radšej tú S7 ako bolo písané.

Používateľ jinx12 sa pýta:

Prosím vás mám HTC ONE 801n a mám problém z bootloaderom potreboval by som odstrániť TAMPERED
vyzerá to takto: 

***TAMPERED***
***UNLOCKED***
S-ON
HBOOT 1.61.0000
cid -032

Prosím vás o stručný a presný návod ako odstránim TAMPERED lebo chcem si spraviť S-OFF a nejde mi to kvôli TAMPERED.Vopred ďakujem za každú snahu od vás.

Odpoveď:

Tampered by nemal vadiť rootu S-OFF. Po novom je root S-OFF spoplatnený a cena je 25$. Robí sa to cez aplikáciu SunShine na odkaze http://theroot.ninja.

Používateľ simonen sa pýta:

Zdravím chcem sa opýtať na váš názor chcem kúpiť nový mobil a rozhodujem sa medzi Huawei P9 a Xiaomi Mi5 u xiaomi samozrejme vyhráva výkon ale u P9 je to zas kvalita fotiek a ešte pripadá v úvahu Moto X force ale hodnotenia nemá najlepšie vďaka za odpoveď.

Odpoveď:

Pri Xiaomi ešte rátaj s možným obmedzením LTE, keďže nemá podporu všetkých LTE pásiem, ktoré sa používajú u nás… avšak závisí od tvojho operátora a lokality. Inak s touto dilemou neporadím, treba si oba mobily ošahať v nejakom obchode, pohrať sa s ním, či bude vyhovovať prostredie a ovládanie… a podľa toho rozhodnúť. Ja osobne by som skôr šiel do OnePlus 3.. ;)


 

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

Na vaše otázky odpovedal správca nášho Android fóra – Stano36  moderáror brm

2.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+