MojAndroid

Budík (Alarm) je jednou z najzákladnejších funkcií alebo aplikácií už od prvopočiatkov mobilných telefónov. Aplikácia “Hodiny pre Android” od spoločnosti Google (Google Clock) ponúka možnosť viacerých budíkov, opakovaní a zvukových možnosti. Napriek tomu spoločnosť pokračuje vo vylepšovaný tejto základnej aplikácie a teraz dokonca prináša možnosť prepojenia a budenia pomocou populárnej hudobnej streamovacej služby Spotify. Aby ste túto možnosť využili, musíte mať nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie Google Clock resp. Spotify a Android vo verzii 5.0 a vyšší.

Budík a Spotify

Následne si už len vyberiete vlastný alebo iný playlist v Spotify, ktorým vás má aplikácia prebudiť a nastavíte čas budenia. Po prebudení a stopnutí budenia vám Google Clock ešte ponúkne opätovne spustenie poslednej prehrávanej skladby pre prípad rannej rozcvičky. Zaujímavosťou je, že spoločnosť Google pridala najprv podporu pre službu Spotify, ktorá priamo konkuruje jej vlastným službám ako napr. Youtube Music. Tie majú zatiaľ minoritný podiel na tomto trhu. Naopak Spotify patrí vo svete k najrozšírenejším hudobným streamovacím službám.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
1.8.2018
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+