MojAndroid

Na tohtoročnú Android Roadshow v Bratislave zavíta aj momentálne jeden z najžiadanejších elektromobilov. Tesla Model S patrí dnes k technologicky najvyspelejším automobilom a môže sa pochváliť nielen svojim výkonom a parádnym zrýchlením, ale aj inteligentnými funkciami či pokročilým autopilotom. To, ako tento automobil vyzerá, sa môžete prísť pozrieť už túto sobotu 28. mája na Android Roadshow do Bratislavy (Vodárenské múzeum). Dvaja z účastníkov sa na Tesle budú môcť dokonca aj previesť.

Jeden šťastlivec bude ten, kto si správne tipne, alebo bude svojim tipom najbližšie, koľko kilometrov má najazdené Tesla Model S spoločnosti Business Lease. Ak nebudete mať šťastie v tipovaní máte stále aj druhú šancu. V sobotu na akcii si spravte selfie s autom Tesla a zdieľajte ho na svojom profile na sociálnych sieťach (Facebook a Instagram) s hashtagom #AndroidRoadshow. Čitateľ, ktorí bude mať na konci dňa najviac lajkov získa možnosť odviesť sa aj so svojimi kamarátmi.

Nezabúdajte, že aj tento rok je vstup na akciu úplne zadarmo. Nutná je však registrácia, ktorá prebieha na stránke www.androidroadshow.sk. Podrobný program akcie nájdete tu.

registrovat sa

Za zapožičanie Tesla Mode S85 na Android Roadshow 2016 ďakujeme spoločnosti Business Lease  

 Logo_BL_PMS_same

25.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+