MojAndroid

Už čoskoro sa stretnú fanúšikovia operačného systému Android a technológií v Bratislave. S Android Roadshow tento rok nevynecháme ani hlavné mesto Slovenka, pre ktoré sme si pripravili viacero noviniek. Tie si budete môcť vyskúšať už 28. mája. Na vlastnej koži budete môcť pocítiť aké to je pohybovať sa vo virtuálnej realite, a to vďaka špičkovému headsetu HTC Vive. Vidieť a zajazdiť si budete môcť ale aj na elektromobile Tesla Model S. Samozrejmosťou budú aj ďalšie horúce novinky od HTC, Huaweiu, Samsungu, Tatra banky, Lenova, Creative a ďalších spoločností. Počas celého dňa budú prebiehať súťaže o hodnotné ceny.

Okrem zariadení, ktoré si budete môcť vyskúšať naživo na stánkoch našich partnerov, sa o aktuálnych novinkách dozviete aj priamo od jednotlivých spoločností na zaujímavých prednáškach. Svoje novinky z produktového portfólia Moto predstaví spoločnosť Lenovo, ktorá prinesie aj ďalšie zaujímavé kúsky. Tešiť sa môžete napríklad aj na Moto X Force s nerozbitným displejom, ktorého odolnosť budeme demonštrovať aj priamo na akcii. Chýbať nebudú ani vlajkové lode Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Huawei P9, či najnovší HTC 10.

Nezabúdajte, že aj tento rok je vstup na akciu úplne zadarmo. Nutná je však registrácia, ktorá prebieha na stránke androidroadshow.sk. Podrobný program akcie zverejníme už čoskoro.

registrovat sa

25.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+