MojAndroid

Podľa údajov AppData.com sa zdá, že používatelia Androidu a ich denného podielu na sociálnej sieti Facebook, ovládli už aj tieto štatistiky. Údaje AppData.com totiž hovoria, že používatelia Androidu sa pomocou svojich zariadení a aplikácie Facebook, pripájajú na túto sociálnu sieť viac, ako používatelia iOS. Android aplikácia Facebook dosiahla v posledných dňoch 58,8 milióna priemerných denných používateľov, zatiaľ čo Facebook pre iPhone „len“ 57,6 milióna priemerných denných používateľov.  

Minulý týždeň, Facebook zaviedol Timeline pre Facebook.com a m.facebook.com a Facebook Android aplikáciu. Počas víkendu, Facebook vydal ďalšiu verziu 4.1 pre iPhone, takže používatelia iOS majú už mobilný prístup k Timeline. Timeline pre Android aplikáciu sa ešte len pripravuje.

 

Apple a Facebook sa však na druhej strane nemajú veľmi radi a Apple uprednostňuje vo svojich zariadeniach Twitter. Otázkou ostáva, či prekonaní počtu používateľov a na základe vzťahov s Apple budú vývojári v Facebooku dbať na väčšiu prioritu pri rozvoji Android aplikácie, alebo ostanú v uprednostňovaní Apple.
Privítali by ste prioritný rozvoj Facebooku pre Android?

Zdroj: www.readwriteweb.com

 

20.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+