MojAndroid

Rok 2015 bol pre nás veľkou výzvou. Okrem iných aktivít sme pre vás začali tvoriť tlačený Android Magazín, ktorý je lifestyle-ovým periodikom o mobilných technológiách a všetkom, čo sa týka Androidu. Dokopy sme pre vás pripravili 6 čísel, vždy pri príležitosti konania našich Android Roadshow. V predplatiteľskej súťaži ste mohli začiatkom roka vyhrať zaujímavé ceny, vrátane niekoľkých smartfónov. Všetky doteraz vydané čísla si odteraz môžete stiahnuť na stránke www.AndroidMagazin.sk úplne zadarmo!

Ako si stiahnuť PDF Android Magazín zadarmo

Web www.AndroidMagazin.sk sme trochu prispôsobili a namiesto sekcie Obchod nájdete sekciu Na stiahnutie. Tu si môžete bezplatne stiahnuť všetkých 6 čísel Android Magazínu. Stačí, aby ste zadali váš e-mail a my vám pošleme odkaz na stiahnutie. Jeho platnosť je 12 hodín, takže máte dostatok času na to, aby ste si Android Magazín stiahli aj neskôr v daný deň.

Android-magazin-1-stiahnutie

Kde získať tlačený časopis Android Magazín

Ak ste fanúšikmi Android Magazínu, no preferujete stále jeho tlačenú podobu pred tou elektronickou, môžete Android Magazín získať aj v papierovej forme. Naše posledné zásoby sme distribuovali na obchodu mp3.sk (aktuálne 15 predajní na celom území Slovenska), kde si ich môžete osobne vyzdvihnúť. Stačí len navštíviť predajne a možno sa práve vám ujde posledné číslo. Niekoľko šťastlivcov si Android Magazín nájdu pribalený aj vo svojej objednávke.

Android-magazin-mapa-mp3-sk

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a v roku 2016 sa vidíme najmä tu, na webe MojAndroid.sk. Pripravujeme pre vás niekoľko zaujímavých noviniek, takže sa náš web oplatí naozaj sledovať. Nezabudnite ani na naše sociálne siete (Facebook, YouTube, Instagram), kde môžete sledovať aktuálne dianie zo sveta Androidu.

4.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+