MojAndroid

Píšem svoj prvý úvodník v živote a na tak malom kúsku papiera by som chcel napísať tak veľa. Rok 2015 je pre našu redakciu výnimočným. Okrem toho, že pre vás denne pripravujeme kvalitný obsah na našom webe MôjAndroid.sk, organizujeme aj jubilejný, v poradí už piaty ročník akcie Android Roadshow. Ide o stretnutie fanúšikov, na ktorom môžete vyskúšať najnovšie mobilné novinky, vychutnať si prezentácie našich partnerov a miesto, kde sa jednoducho stretnete s Androidom. Dodnes si pamätám, ako som na Android Roadshow po prvýkrát prišiel ja. Hoci som ju zažil hneď ako jeden z členov MôjAndroid tímu, mal som rovnaké očakávania a emócie ako majú mnohí z vás. Dnes sa na to pozerám úplne inak. Aj naše akcie sa zmenili – môžete si prehliadnuť stánky a zariadenia od väčšieho počtu partnerov a prinášame vám aj viac technologických noviniek a nevšedností – napríklad lietajúceho drona Parrot, okuliare Oculus Rift či robotické gule Sphero. A to nie je všetko, máme pre vás pripravených hneď niekoľko noviniek.

android-magazin

Jednou z nich je špecializovaný časopis. Android Magazín sme pre vás pripravovali aj v minulosti, no jeho aktualizovaná – a najmä tlačená – verzia obsahuje oveľa viac zaujímavých tém, recenzií, rozhovorov a noviniek. Pripravili sme si pre vás výbery zaujímavých Android aplikácií a hier, rozhovory s úspešnými developermi a podnikateľmi, a nezabudli sme ani na naše postrehy a názory. Na 50 stranách nájdete to najdôležitejšie, čo sa odohralo v našej redakcii a v Android svete za posledné obdobie a veríme, že vás potešíme aktuálnymi témami, ktoré sme spracovali.

Dúfam, že rok 2015 bude prinajmenšom takým úspešným, ako bol ten minulý, a že s nami vytrváte aj naďalej. Aj tento rok pre vás máme pripravené zaujímavé súťaže, recenzie, seriály o aplikáciách a hrách, či rozhovory, ktoré vám priblížia, ako vyzerá Android svet zvnútra. Tešíme sa na vás, či už pri osobnom alebo online stretnutí.

preplatitelska-sutaz

Časopis Android Magazín ako predplatné

V roku 2015 sme si pre vás pripravili 6 čísel Android Magazínu, ktorý budeme vydávať vždy súbežne s našimi akciami Orange Android Roadshow. Predplatné si môžete zakúpiť na stránke www.AndroidMagazin.sk, pričom zakúpením predplatného získavate možnosť vyhrať jednu zo zaujímavých cien.

kup predplatne a vyhraj

20.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+