MojAndroid

V prípade, že patríte k fanúšikom kategórie Tower Defense, máme pre vás skvelý tip na Android hru Scheme of Darkness, ktorá pobaví najmä svojou náročnou kampaňou a rozsiahlym obsahom. Okrem toho sa môžete tešiť na 8 špecializovaných veží, 8 druhov vylepšení alebo 8 špeciálnych schopností.

Scheme of Darkness android hry

Scheme of Darkness nie je len ďalšou tradičnou tower defense hrou a ponúka celkom zaujímavý prístup k vežiam. Každú je totižto možné vylepšovať za peniaze získané v hre a to v dvoch atribútoch, v dosahu a sile útoku. Takže čím dlhšie hráte, tým je každá veža silnejšia. Okrem tradičných plošinových veží s bleskom alebo ohnivou guľou je dostupná aj napríklad veža, ktorá vyrába troch bojovníkov, ktorí bojujú priamo na ploche a zdržujú nepriateľov. Mierne odlišný je aj princíp. Nepriatelia totižto dorazia na koniec cesty ale tým to nekončí. Musia totižto ukradnúť oheň a vrátiť sa cestou napäť, takže máte ešte príležitosť ich zneškodniť.

Scheme of Darkness, Android hry, Google Play Scheme of Darkness, Android hry, Google Play Scheme of Darkness, Android hry, Google Play

Scheme of Darkness ponúka niekoľko odlišností a nových prvkov, čím sa od ostatných tisícok hier tohto typu odlišuje. Hra je dostupná zadarmo a rozhodne ju odporúčame všetkým fanúšikom tohto žánru. Samozrejme, ponúka vnútroherné nákupy, ktoré zjednodušia postup v hre, no nie sú až také nevyhnutné ako v iných prípadoch. Stiahnuť si ju môžete z Google Play napríklad pomocou nášho widgetu nižšie.

17.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+