MojAndroid

Náročnejší hráči mobilných hier si prídu pri hernej novinke Pinball Rocks HD určite na svoje. Jeden z najlepšie spracovaných pinballov pre Android zariadenia ponúka okrem výborných herných vlastností aj kvalitné soundtrack-y zabezpečené známymi rockovými kapelami. Čo by to predsa bol za pinball, keby nemal v pozadí kvalitnú hudbu pripomínajúcu burácajúci pub?

pinball-rocks-hd-7

Prepracovaná Android hra Pinball Rocks HD ponúka intuitívne ovládanie a grafiku, ktorá vám vyrazí dych. Bezplatný titul ponúka 20 rôznych misií a 3 bonusové hry, ktoré si však dokonale užijete len na výkonnejšom zariadení. Okrem hrania je však vysoký dôraz kladený práve na skladby, ktoré hrajú v pozadí. Svetoznáme rockové skupiny ako AC/DC, Alice in Chains, Three Days Grace, The Sword, Norma Jean, Anvil, Bullet For My Valentine, Slayer a ďalšie sa postarajú o to, že si túto hru budete užívať každý deň, samozrejme, ak ste fanúšikmi gitarových sól a tvrdších melódií.

Hra Pinball Rocks HD je na Obchode Play dostupná bezplatne. V hre sú dostupné menšie nákupy, ktoré vám umožnia sprístupniť ďalšie skladby, ktoré si môžete uložiť aj do svojej knižnice alebo si ich užiť len v hre. Ak vás tento titul zaujal, stiahnite si ho pomocou nášho widgetu nižšie.

1.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+