MojAndroid

Vývojárske štúdio Gameloft zverejnilo druhé pokračovanie populárneho simulátora pretekov automobilov – GT Racing 2. Novinka sa dočkala výrazných zmien. Vylepšená bola fyzika, ktorá sa viac približuje k realite, pridaný bol pohľad kamery zvnútra automobilu alebo lepšia simulácia poveternostných podmienok. Hra ponúka celkom 67 automobilov, 1400 eventov a sľubuje tiež každý týždeň 28 nových levelov. Titul si môžete bezplatne stiahnuť do svojich Android zariadení so systémovou verziou 2.3 a vyššou, no zoznam podporovaných smartfónov a tabletov je zatiaľ obmedzený. Budete tiež potrebovať 1 GB voľného priestoru.

gt-racing-2 android hry

Ako sme už spomínali, hra GT Racing 2 ponúka širokú škálu automobilov, bez ktorej by sa titul tohto žánru ani nezaobišiel. Nájdete tu reálne modely od viac ako 30 výrobcov, ako napríklad Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford a ďalších. Grafická stránka je na výbornej úrovni, čo oceníte najmä na výkonnejších zariadeniach. Pretože hra takýchto rozmerov bola zverejnená zadarmo, môžete očakávať freemium model čo znamená, že sa tu nachádza platený obsah. GT Racing 2 rozhodne stojí aspoň za vyskúšanie, takže neváhajte s navštívte Google Play pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.5.7l
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.7l
Aktuálna cena: Zdarma

15.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+