MojAndroid

Populárna hra Crazy Taxi je v Obchode Play dostupná dočasne zadarmo. Autori svoj titul uvoľnili od finančných poplatkov pri príležitosti príprav novej verzie tejto hry, ktorá je populárnou už od minulého roka. Za vývojom tejto hry stojí známe vývojárske štúdio SEGA, ktoré má na svedomí napríklad aj titul Sonic: The Hedgehog.

crazy-taxi-1

Novinkou od spoločnosti SEGA sa stane druhé pokračovanie hry s motívom taxíka, ktoré sa bude volať Crazy Taxi: City Rush. Tento titul nebude prispôsobenou PC verziou pre mobilné zariadenia, ale hrou, ktorá bola pre smartfóny a tablety priamo vyvíjaná. Zmenou prejde aj grafická a funkčná stránka hry, pribudnú nové misie a možnosti, a bohužiaľ aj in-app platby. To je však dnes pri modeloch free-to-play bežný jav.

https://www.youtube.com/watch?v=em7kky1xaFc

Ak vás taxi hra Crazy Taxi oslovila a radi by ste si ju stiahni bezplatne z Obchodu Play, kliknite na náš odkaz nižšie. V komentároch nám píšte, ako sa vám táto herná klasika páči a či sa tešíte na jej pokračovanie.

Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

15.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+