MojAndroid

Ak hľadáte hru, pri ktorej by ste mohli stráviť chvíle počas obednej prestávky alebo pri každodennom cestovaní, máme pre vás jeden zaujímavý titul. Ide o logickú hru Chrooma, ktorá je zaujímavá hneď v niekoľkých smeroch. V prvom rade je jej ovládanie výnimočne jednoduché a zvládne ho naozaj každý. Poteší tiež fakt, že hra je k dispozícii úplne zadarmo a nenájdeme tu ani žiadne reklamy. Ak máte chvíľu čas, zaujímavá hra Chrooma vás možno zaujme.

Princípom hry je spájanie krúžkov rovnakej farby. Určite by sa tu našli prvky podobné s obľúbeným titulom Dots, no v tomto prípade je krúžkov oveľa menej. Náročnosť hry spočíva v členitom hernom pláne, po ktorom guľôčky presúvate. Tomu potom musíte prispôsobiť svoje ťahy, pretože ich počet je obmedzený a najmä v neskorších leveloch sa často dostanete do situácií, kde si ich budete musieť šetriť.

Ďalšou skvelou vlastnosťou hry Chrooma je jej jedinečný dizajn. Či už ide o vzhľad samotných levelov, alebo o menu či o úvodnú obrazovku. Tá je zaujímavá tým, že je tvorená niekoľkými farebnými pruhmi, ktoré sú pri každom spustení hry zafarbené inak. Aj takéto detaily ale dotvárajú naozaj zaujímavú kulisu, ktorá sa tiahne naprieč celým prostredí hry, ktoré nesie v mnohých oblastiach črty obľúbeného material dizajnu Androidu Lollipop.

Samotná hra je veľmi zábavná a môže byť aj pomerne návyková. Náročnosť levelov postupne stúpa, takže je možné, že na ich absolvovanie budete potrebovať pomôcky. Tie môžete získať hraním, alebo si ich kúpiť pomocou in-app nákupov. Vývojári ale ubezpečujú, že hru je možné prejsť aj bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, keďže nové úrovne sa vám odomykajú za nazbierané hviezdičky v tých prechádzajúcich. Ak máte v zariadení niekoľko MB voľnej pamäte a nemáte čo robiť v krátkych prestávkach, alebo aj počas dlhých večerov, pokojne vyskúšajte novú hru Chrooma aj pomocou nášho widgetu nižšie.

19.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+