MojAndroid

Sony zverejnilo v obchode Google Play novú Android hru Bentley’s Hackpack, ktorú možno poznáte z konzoly PlayStation, kde bola uvedená vo februári minulého roka zároveň s populárnou hrou Sly Cooper: Thieves in Time. V novinke ovládate Bentleyho, ktorý má prístup k trojici arkádových hracích strojov – System Cracker, Alter Ego a Spark Runner. Každá z nich obsahuje 20 úrovní pričom na konci je možné odomknúť špeciálny level.

Bentley's Hackpack Android Bentley's Hackpack Android Bentley's Hackpack Android

Titul Bentley’s Hackpack je dostupný zadarmo na stiahnutie, no je obmedzený na niekoľko levelov z každého arkádového stroja. Ostatné levely je potrebné odomknúť vrámci vnútroherných nákupov (2,99 dolárov). Počas krátkeho testovania môžeme usúdiť, že hra ponúka skvelú zábavu, no obrovskou nevýhodou je obmedzenosť pre zariadenia. Podľa nášho pozorovania je ju možné spustiť len na niekoľkých Android tabletoch, ako je Nexus 7, Prestigio PMP7380 alebo na smartfóne Prestigio MultiPhone PAP 5000 Duo. Z nášho zoznamu zariadení nám Google Play viac neponúkol. Dajte nám preto vedieť, na akom zariadení sa vám hru podarilo nainštalovať.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

17.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+