MojAndroid

Celé leto mali možnosť slovenskí developeri prihlasovať svoje Android aplikácie do súťaže Android Code Summer 2013. Dnes sme spustili verejné hlasovanie o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie, do súťaže sa zapojilo 133 aplikácií a preto máme z čoho vyberať.

slide-android-voting

Android Code Summer 2013 – hlasovanie o najlepšie Android aplikácie a hry

Portál MojAndroid.sk vyhlasuje ďalší ročník súťaže Android Code o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie. Súťaž Android Code hľadá slovenské talenty a najlepšie Android aplikácie, ktoré sa tento rok objavili na Slovensku. Autori a vývojári prihlásili nové Android aplikácie, prípadne staršie, ktoré boli aktualizované v tomto roku. Autor najlepšej aplikácie vyhrá nový Samsung Galaxy S4 mini, hlasujúci sa môžu tešiť na ceny 5x navigácia Sygic. Hlasujú naši čitatelia a všetci Android fanúšikovia, priamo na stránke AndroidCode.sk. Stačí vybrať 3 aplikácie, ktorým chcete dať svoj hlas, vyplniť meno a email, a potvrdiť kliknutím na link v emaile, ktorý vám príde.

AndroidCodeSummer2013-2

Partnermi súťaže Android Code Summer 2013 sú Apps Rulezz, spoločnosť Samsung a reklamná sieť pre mobilné aplikácie SmartAds.sk.

16.8.2013
 • kaktuss

  no ale klikatelny link na tu stranku ste mohli dat…

  • mojandroidsk

   Už je :)

 • Martin

  Mate tam niekolko nezrovnalosti:
  1. Na banneri tvrdite, ze hlasujuci mozu vyhrat aj Samsung Galaxy S4 Active, no v texte v tomto clanku ani v podmienkach sutaze to nie je uvedene.
  2. Tu tvrdite, ze je potrebne vytvorit si konto a pridavat hviezdicky. Na stranke ale nic take nie je – je potrebne vybrat len 3 aplikacie a to je vsetko.

  Inak super akcia!

  • mojandroidsk

   Ďakujeme za upozornenie, už sme to opravili. Pre istotu objasníme, že cenou je Samsung Galaxy S4 mini a pre hlasovanie stačí vybrať 3 aplikácie, zadať meno a email, a potvrdiť kliknutím na odkaz v emaile, ktorý vám príde.

+