MojAndroid

Celé leto mali možnosť slovenskí developeri prihlasovať svoje Android aplikácie do súťaže Android Code Summer 2013. Dnes sme spustili verejné hlasovanie o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie, do súťaže sa zapojilo 133 aplikácií a preto máme z čoho vyberať.

slide-android-voting

Android Code Summer 2013 – hlasovanie o najlepšie Android aplikácie a hry

Portál MojAndroid.sk vyhlasuje ďalší ročník súťaže Android Code o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie. Súťaž Android Code hľadá slovenské talenty a najlepšie Android aplikácie, ktoré sa tento rok objavili na Slovensku. Autori a vývojári prihlásili nové Android aplikácie, prípadne staršie, ktoré boli aktualizované v tomto roku. Autor najlepšej aplikácie vyhrá nový Samsung Galaxy S4 mini, hlasujúci sa môžu tešiť na ceny 5x navigácia Sygic. Hlasujú naši čitatelia a všetci Android fanúšikovia, priamo na stránke AndroidCode.sk. Stačí vybrať 3 aplikácie, ktorým chcete dať svoj hlas, vyplniť meno a email, a potvrdiť kliknutím na link v emaile, ktorý vám príde.

AndroidCodeSummer2013-2

Partnermi súťaže Android Code Summer 2013 sú Apps Rulezz, spoločnosť Samsung a reklamná sieť pre mobilné aplikácie SmartAds.sk.

16.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+