MojAndroid

Produktivita by mala byť na prvom mieste pre každého manažéra poprednej spoločnosti, ale tiež pre ľudí, ktorí majú radi svoje činnosti pod kontrolou. Uvedomujú si to aj vývojári zo štúdia Quality Unit, ktorí do obchodu Play uvoľnili jeden zo svojich titulov, ktorý by vám mohol v tejto oblasti pomôcť.

Predstavte si situáciu, že ste na cestách. Máte však čas na to. aby ste mohli kontaktovať svojich klientov a zákazníkov aspoň elektronickou formou. Pri množstve sociálnych sietí a možností komunikácie je to ale prinajmenšom nepraktické. Práve to sa titul LiveAgent snaží zmeniť. Samotná aplikácia si pritom kladie za cieľ udržať vašu produktivitu na najvyššej možnej hodnote, nech ste kdekoľvek.

1 2

Spája rôzne komunikačné kanály na jednom mieste, čím nielen sprehľadňuje možnosť kontaktovania samotného klienta, ale tiež aj vaše zariadenie. Tie sa razom môže preriediť od na prvý pohľad podstatných titulov, ktoré vám po najnovšom budú len zbytočne zaberať miesto v smartfóne.

Verzia: 2.3.19
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.19
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia LiveAgent je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu. Každý hlasujúci má navyše možnosť vyhrať nový Samsung Galaxy S6!

15.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+