MojAndroid

V osemnástom týždni tohto roku sme si pre vás pripravili výber zaujímavých inzerátov na Android zariadenia z www.AndroidBazar.sk. Nájdete tu iba výhodné cenové ponuky, nakoľko sa mnoho z vás sťažovalo na to, že niektorí inzerenti predávajú zariadenia drahšie, ako sa dajú kúpiť v kamenných obchodoch a predajniach. Takýchto inzerentov nebudeme ďalej podporovať, nakoľko chceme zdieľať najmä ponuky výhodné pre vás, našich čitateľov. Dnešný výber je zameraný na vlajkové lode všetkých výrobcov Android zariadení.

Lenovo Vibe Z2 Pro za 320 EUR

PB130189

Stav: používaný, záruka: ešte 22 mesiacov, k zariadeniu dostanete: originálne balenie.

Xiaomi Mi4 64 GB za 340 EUR

SAM_1062

Stav: používaný, záruka: ešte 18 mesiacov, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, hliníkový obal, gumený obal.

Nexus 5 16 GB za 260 EUR

IMG_0439

Stav: používaný, záruka: ešte 18 mesiacov, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, 2 obaly.

Samsung Galaxy Note 4 za 430 EUR

note-4-titulka210 copy

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: originálne balenie.

LG G3 16 GB + 64 GB karta za 280 EUR

LG_G3_D855_Lifestyle_3

Stav: používaný, záruka: info u predávajúceho, k zariadeniu dostanete: originálne balenie, 64 GB pamäťová karta, gumený obal.

Android príslušenstvo

Nezabudli sme ani na púzdra, obaly, ovládače či držiaky, ktoré sa nachádzajú v kategórii Android príslušenstvo. Ak hľadáte príslušenstvo pre svoje Android zariadenie, kliknite na obrázok nižšie.

android-prislusenstvo

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

10.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+