MojAndroid

V 50. týždni tohto roka sme si pre vás pripravili výber zaujímavých inzerátov na Android smartfóny z www.AndroidBazar.sk. Nájdete tu iba výhodné cenové ponuky, nakoľko sa mnohí z vás sťažovali na to, že niektorí inzerenti predávajú zariadenia drahšie, ako sa dajú kúpiť v kamenných obchodoch a predajniach. Takýchto predajcov nebudeme ďalej podporovať, nakoľko chceme zdieľať najmä ponuky výhodné pre vás, našich čitateľov.

Android smartfóny

V dnešnej ponuke vám predstavíme Android smartfóny s cenou do 200 EUR. Inzeráty na jednotlivé zariadenia otvoríte po kliknutí na jednotlivé obrázky, prípadne po kliknutí na odkaz, ktorý nájdete nad nimi.

Meizu M1 Note 32 GB za 159 EUR

IMG_20151130_225011-1

Stav: používaný, záruka: 18 mesiacov, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie s hliníkovým púzdrom.

Lenovo A6000 za 135 EUR

20151207_091616

Stav: nový, záruka: 24 mesiacov, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie.

LG G2 32 GB za 200 EUR

IMG_7107-2

Stav: používaný, záruka: ešte menej ako mesiac, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie a púzdro LG Quick Window G2.

LG Nexus 5 za 190 EUR

red-nexus5_2-1

Stav: používaný, záruka: do 30.10.2016, k zariadeniu dostanete: kompletné balenie, dva zadné kryty, bezdrôtová nabíjačka.

Android príslušenstvo

Nezabudli sme ani na púzdra, obaly, ovládače či držiaky, ktoré sa nachádzajú v kategórii Android príslušenstvo. Ak hľadáte príslušenstvo pre svoje Android zariadenie, kliknite na obrázok nižšie.

android-prislusenstvo

Ak ste si nevybrali z inzerátov vyššie, tak môžete navštíviť www.AndroidBazar.sk a vybrať si Android telefón, tablet či ďalšie príslušenstvo. V bazáre môžete tiež predať zariadenie či príslušenstvo, ktoré doma nepotrebujete. Inzercia je bezplatná a nachádzajú sa v nej stovky zaujímavých inzerátov. Stačí si iba vybrať :)

13.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+