Aplikácia Socialife od Sony si napriek svojej kvalite zatiaľ našla cestu len k obmedzenému počtu používateľov. Dôvod je prostý, až doteraz bola dostupná výhradne len pre telefóny a tablety Xperia a počítače Vaio. Teraz by sa však aplikácia mala dať nainštalovať na všetky smartfóny s Androidom 4.1 a vyšším.
Socialife je vo svojej podstate akýsi agregátor správ a informácií, v ktorom si na jednom mieste môžete pozrieť svoje statusy na sociálnych sieťach, Youtube videá, blogy a v neposlednom rade aj články a správy z rôznych zdrojov. Používateľ si samozrejme môže pridávať vlastné zdroje a zaujímavé články označiť na neskoršie prečítanie. Vďaka prihláseniu cez konto je možné Socialife synchrónne využívať na viacerých zariadeniach. Napríklad ,na smartfóne si označíte zaujímavé články a doma na počítači si ich prečítate. Viac o používaní Socialife napovie video.
[vc_video title=”” link=”http://www.youtube.com/watch?v=z3VMf1AkJts#t=72″]
Bohužiaľ, Socialife sa zatiaľ nedá nainštalovať na Android tablety, s výnimkou tých od Sony. Veríme, že v ďalšej aktualizácii toto nepríjemné obmedzenie zmizne.
Zdroj: androidpolice.com
portnute to bolo uz minuly rok a slape to aj na 4.0. viac info na XDA :)
Len mi prosím Vás povedzte načo ste trepli disqus osobitne od článkov :-). Nechápem ako môžte kúpenú tému takto znehodnotiť, veď ani v originál téme to nie je tak na **** a komenty sú pekne pod článkom,nie ako u vás. Alebo ste to mohli poriešiť cez jquery, že pri kliku by sa to rozkliklo, ale už fakt ma odrádza tu chodiť, a zapájať sa do diskusie keď je to takto.
súhlasím, somarinu ste urobili ;(
Tak vies prachy za dalsie zobrazenia reklamy sa im hodia :D
Si normálny? Bez AdBlockeru ani nevstúpim na hocijakú stránku!