MojAndroid

Jedna z veľmi podarených To-do aplikácií pri Android je aj tá s názvom Remember The Milk. Táto ponúka pokročilé funkcie pre multiplatformovú synchronizáciu úloh, ktoré môžete spravovať nielen na mobilných zariadeniach s Androidom a iOS, ale aj cez webové prostredie služby. Aplikácia získala v posledných dňoch aktualizáciu na verziu 3.0, ktorá prináša nové používateľské prostredie prispôsobené nielen pre smartfóny, ale aj tablety.

Remember the milk

Remember The Milk je teraz rozdelený do troch vertikálnych obrazoviek. Úplne naľavo sa zobrazuje zoznam s triedením úloh, v strede je obsah a napravo sa nachádzajú presne detaily úloh. Zmizlo tiež otravné upozornenie na to, aby ste si zakúpili PRO verziu služby. Táto ponúka widgety, neobmedzenú možnosť synchronizácie (vo free verzii len raz za 24 hodín), možnosť synchronizovať aplikáciu na viacerých zariadeniach zároveň, upozornenia na úlohy a ďalšie nadštandardné funkcie.

Remember the milk_1 Remember the milk_2

Aplikácia inak umožňuje prácu s úlohami všade na cestách a umožňuje triedenie úloh podľa lokalít, priorít, termínov, časových úsekov, opakovaní, zoznamov, tagov, atď. Výhodou tejto aplikácie je aj možnosť vyhľadať si poznámku či úlohu, ktorá sa vyhľadávaním stáva aj položkou v Smart liste. Tak si môžete položku opakovane nájsť ešte rýchlejšie a naplánovať si jej realizáciu.

Remember the milk_3 Remember the milk_4

Aplikácia Remember The Milk je zadarmo dostupná na Google Play Store. Ročné predplatné PRO verzie služby stojí 25 dolárov a môžete si ho zakúpiť prostredníctvom oficiálneho webu Remember The Milk alebo priamo z aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

25.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+