MojAndroid

Mnohí z vás sa už po prečítaní nadpisu určite napajedili, že píšeme o niečom, čo je v obchode Play dostupné už niekoľko mesiacov, či dokonca rokov. Aplikácia Autodesk SketchBook bola ale doteraz dostupná iba v okresanej verzii, ktorá ponúkala len zákládné funkcie. To sa ale mení a Autodesk prináša do obchodu s Android aplikáciami jej profesionálnu verziu s pokročilými možnosťami pre kreslenie skíc a rôznych náčrtov. Na plnohodnotné využívanie aplikácie vám ale už nebude stačiť iba prihlásenie do Sketchbook konta a profesionáli si budú musieť aj priplatiť. Nie však moc.

sketchbook-1

Doteraz boli v bezplatnej verzii dostupné rôzne brushe, citlivosť na silu dotyku, či integrácia Dropboxu. Ak ste sa prihlásili do bezplatného Sketchbook konta, tak vám aplikácia ponúkla aj možnosť práce s vrstvami, symetrické nástroje či ďalšie brushe. Najzaujímavejšou možnosťou je ale platené konto, ktoré si môžete aktivovať už za 3,99 USD, prípadne vtedy, keď sa prihlásite do svojho Sketchbook konta, v ktorom máte zaplatenú desktopovú verziu programu. Potom sa v aplikácii môžete tešiť na ďalších 100 brushov, pokročilú prácu s vrstvami či ďalšie praktické funkcie.

Aplikácia Autodesk Sketchbook je vhodná najmä na tablety s väčšou uhlopriečkou, no pri použití stylusu ju možno využijete aj na svojom telefóne. Ak sa vám zapáčila a chcete si ju vyskúšať, tak si ju stiahnite pomocou odkazu nižšie. V základnej verzii je dostupná bezplatne.

Verzia: 4.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
10.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+