MojAndroid
Ondrej Ličko 17.9.2013

Patríte aj vy medzi tých, ktorí majú vo svojom smartfóne desiatky, či dokonca stovky aplikácií a hier? Tak práve pre vás je určená aplikácia s názvom Appsi Sidebar. Ide o vysúvacie bočné menu, ktoré vám umožní pristupovať k aplikáciám rýchlo a jednoducho. Pozrite sa, čo všetko táto aplikácia ponúka.

appsi-sidebar-13 appsi-sidebar-8 appsi-sidebar-3

Appsi Sidebar ponúka možnosť rýchleho prístupu k obľúbeným, ale aj všetkým nainštalovaným aplikáciám. Jednoduchým gestom vysuniete z boku menu s aplikáciami, ktoré si môžete ľubovoľne upravovať a triediť, pričom si na vrch zoznamu môžete umiestniť tie tituly, ktoré využívate najčastejšie. Aplikácia tiež ponúka skratky pre rýchly prístup k fotoaparátu, videokamere, stiahnutým súborom, hudbe alebo ďalším „špeciálnym záložkám“, za ktoré si však budete musieť priplatiť sumou 96 centov za kus.

Aplikácia Appsi Sidebar však nie je len o samotných aplikáciách. Do bočného menu si môžete vložiť widgety, pluginy od iných developerov alebo rozšírenia DashClock , ktoré vám umožnia zobraziť v bočnom menu napríklad čas. Pomocou pluginov si však môžete zobrazovať aj zmeškané hovory alebo iné dôležité udalosti, čo vlastne znamená, že Appsi Sidebar dokáže nahradiť plne funkcie vašej domácej obrazovky. Viac ako tisíc slov vám však napovie jedno video, preto si pozrite, ako Appsi Sidebar funguje a prípadne si ho rovno nainštalujte pomocou odkazu nižšie.

Appsi Sidebar – odkaz na Google Play Store <

17.9.2013
 • Martin Gvist

  Výborná myšlienka, sťahujem, prípadne kupujem..

 • kri

  ja pouzivam niekolko mesiacov appsi apps plugin a appsi settings plugin. prazdna plocha proste nema chybu :)

  • roman

   ktory plugin treba na to pocasie a podobne veci co su na obrazku hore?

   • kri

    To je launcher od autora zeam launcheru. Vola sa sicksky launcher a je v obchode play. Btw je najrychlejsi zo vsetkych, ktore som kedy mal nainstalovane. Spotreba ram sa pohybuje od 8 mb do 18 mb.

+