MojAndroid

Anasoft ako slovenský software house prezentuje svoje inovatívne riešenia na najväčšom svetovom podujatí mobilných technológií  Mobile World Congress v Barcelone 22.-25. februára 2016. Spoločnosť Samsung Electronics uznala úspechy Anasoftu, ktoré dosiahla pri integrácii softvéru a hardvéru spoločnosti Samsung, a tak sa vybrané riešenie elektronického podpisu SIGNATUS  predstaví v stánku spoločnosti Samsung  v hale č. 6.

anasoft-1

Signatus umožňuje obchodným partnerom  bez ohľadu na ich veľkosť dosiahnuť merateľné zlepšenie ich služieb prostredníctvom eliminácie procesov, ktoré sú závislé od podpisu na papieri. Zariadenia spoločnosti Samsung poskytujú mobilitu a mnohé bezpečnostné charakteristiky, ktoré sú dostupné na platforme Samsung KNOX, pričom spĺňajú bezpečnostné požiadavky každého podniku. Sme hrdým partnerom programu Samsung Enterprise Alliance Program (SEAP) a tak vzájomne poskytujeme hodnotu zákazníkom po celom svete,“ hovorí Pavol Schmitzer, ktorý je zodpovedný za rozvoj obchodu a strategické partnerstvá v spoločnosti Anasoft.  Marketingový manažér programu SEAP  Morgan Parker dodáva: „Vybrali sme si SIGNTAUS pre MWC 2016, pretože podporuje našu stratégiu umožniť  klientom rôznych veľkostí adaptovať sa na mobilitu a uľahčiť im prechod na digitálne riešenia. Rozpoznali sme tiež rastúcu celosvetovú požiadavku na riešenia elektronického podpisu, pri ktorých  je mobilita kľúčovým a  rozhodujúcim faktorom. Synergie so spoločnosťou Anasoft poskytujú to, čo si trh žiada.

anasoft-2

Aby ste sa dozvedeli viac o prezentácii spoločnosti Anasoft na veľtrhu Mobile World Congress a riešení elektronického podpisu SIGNATUS, navštívte stránku www.signatus.net/mwc.

O produkte SIGNATUS

SIGNATUS je ocenené mobilné riešenie pre elektronické podpisovanie dokumentov.  Využitie vlastnoručného podpisu, pokročilého digitálneho kódovania a vlastností mobilných zariadení s riešením SIGNATUS umožňuje bezpečné podpisovanie dokumentov  z akéhokoľvek miesta.

Zdroj: anasoft.com

23.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+