MojAndroid

Aplikácie, ktoré ponúkajú predpoveď počasia a iné meteorologické informácie patria k základným a najpoužívanejším na systéme Android a v Google Play ich nájdeme desiatky, ak nie stovky. K lídrom patrí rozhodne aplikácia AccuWeather, ktorá ponúka vierohodné informácie o počasí po celom svete, avšak po dizajnovej stránke ju porazila appka The Weather Channel. Dnes sa objavila nová aktualizácia, ktorá priniesla aplikácii AccuWeathers úplne nový dizajn v štýle témy Holo a niekoľko nových funkcií.

Aktualizacia AccuWeather

Okrem spomínaného dizajnu opravili vývojári na základe spätnej väzby od používateľov widget, ktorého veľkosť sa v minulosti nedala správne upraviť. K dispozícií sú tiež nové upozornenia na tablete, prispôsobené predpovede a iné. Ak teda používate túto aplikáciu ako primárny zdroj informácií o počasí, rozhodne sa vám oplatí aktualizovať. V prípade, že ju ešte nepoužívate a chcete jej dať šancu, môžete si ju stiahnuť z obchodu Google Play, kliknutím na náš widget nižšie.

Accuweather Accuweather 2 Accuweather 3

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+