MojAndroid

Aplikácia Pokec.sk prináša vo svojej najnovšej verzii 1.4 niekoľko noviniek, pričom tou najdôležitejšou je možnosť správy mailov priamo z prostredia aplikácie. To bolo doteraz umožnené iba pomocou otvárania mailov v prehliadači, čo značne narúšalo komfort pri používaní aplikácie. Okrem tejto novinky pribudli v aktualizácii aj ďalšie vylepšenia, ktoré sa týkajú väčšinou vzhľadu a plynulosti aplikácie.

Majitelia účtov na azet.sk tak majú odteraz možnosť vrámci jednej mobilnej aplikácie pristupovať ku svojmu kontu na Pokeci, ale zároveň môžu plnohodnotne využívať svoju mailovú schránku. Maily sa zobrazia priamo v aplikácii a tá ponúka aj pokročilé možnosti na prácu s nimi, takže už viac nebudete potrebovať internetový prehliadač či inú aplikáciu na správu mailov. Vývojári vylepšili aj ďalšie funkcie aplikácie. Zoznam priateľov je odteraz elegantnejší a prehľadnejší. Pribudla aj nová možnosť ovládania, ktorou je zobrazenie pokročilých možností na prácu s užívateľom. Pre ich zobrazenie stačí, keď dlho stlačíte a podržíte riadok s konkrétnym užívateľom. Nová verzia aplikácie je už teraz dostupná zdarma v obchode Play a čoskoro by mala byť sprístupnená aj pre zariadenia s operačným systémom iOS.

pokec-1 pokec-2 pokec-3

Verzia: 3.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
4.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+