MojAndroid

Dropbox, pravdepodobne jedna z najlepších služieb pre ukladanie / zdieľanie súborov, prešiel opäť aktualizáciou a na Android Markete sa objavila nová beta verzia tohto obľúbeného nástroja. Dropbox ešte viac uľahčuje prístup k súborom, ktoré by inak mohli byť uložené vo viacerých zariadeniach.

Okrem opravy chýb, nová beta verzia obsahuje možnosť uložiť “obľúbené” súbory pre rýchle offline prezeranie, hromadné odoslanie niekoľkých fotografií a videí, premenovanie súborov a priečinkov, upload a export do miestneho úložiska, a v neposlednom rade značne vylepšený UI, ktorý zahŕňa príťažlivejšie zobrazenie galérie. Vďaka týmto zlepšeniam je Dropbox opäť viac príťažlivejší pre všetkých používateľov a prináša lepšie výsledky pri práci s vašimi súbormi.

Dropbox
Dropbox, Inc.
Verzia 1.2.4 (18. 8. 2011)
Veľkosť 3,0 MB
1.5+

Zadarmo

 

18.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+