MojAndroid

Plánovanie dňa sa v dnešnej dobe zjednodušilo najme vďaka smartfónom, ktoré ponúkajú veľmi zaujímavé riešenia práve z tejto oblasti. Medzi tie najlepšie a najobľúbenejšie aplikácie tohto druhu sa zaradil populárny Any.DO, ktorý sa teší z miliónov stiahnutí nielen v obchode Google Play. Vývojári však nespia a pravidelne prinášajú aktualizácie a nové funkcie. Najnovšou zmenou je nové používateľské prostredie aplikácie.

Any.DO Android aplikácie

Nové dizajnové spracovanie aplikácie, nie je až také znateľné. Aplikácia má novú ikonu, ktorá je podľa nášho názoru vydarená, no zmenená typografia sa nám už tak nepáčila. Malé úpravy prebehli najmä kvôli pripravovanej aplikácii kalendár s názvom “Cal”, ktorá by mohla byť čoskoro predstavená. Ďalšie zmeny zahŕňajú nové jazyky, opravy prekladov a opravy niekoľkých bugov.

Any.DO Android aplikacie Any.DO Android aplikacie Any.DO Android aplikacie 2

Ak ste aplikáciu ešte nevyskúšali, môžete si ju zdarma stiahnuť v obchode Google Play, kliknutím na náš widget nižšie. Podrobnú recenziu aplikácie nájdete v článku Any.DO: perfektný správca vašich úloh s doplnkom pre prehliadač Chrome.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+