MojAndroid

Okrem toho, že AKG slúchadlá môžete nájsť v balení nových modelov značky Samsung, dnes kórejský gigant predstavil novú trojicu, ktorá bude dostupná ešte tento rok. Zastúpenie majú štuplové aj náhlavné slúchadlá, pričom všetky sú bezdrôtové.

AKG Y100: Tieto bezdrôtové štuple vydržia osem hodín

Model Y100 je spomedzi trojice predstavených najlacnejším kúskom. Ponúkajú funkciu “Ambient Aware“, ktorá používateľom umožňuje počuť zvuky z okolia. Výdrž činí osem hodín, čo je spomedzi všetkých troch najmenej. Dostupné sú momentálne v niekoľkých e-shopoch za cenu 99,95 dolárov vo farbách ružová, zelená, modrá a čierna.

AKG Y100 ponúknu 8 hodín výdrže a množstvo farieb
AKG Y100 ponúknu 8 hodín výdrže a množstvo farieb

AKG Y500: Najviac funkcií za prijateľnú sumu

Zlatou strednou cestou sú slúchadlá Y500. Za cenu 149,95 dolárov takisto ponúkajú “Ambient Aware”, no sú v niektorých ohľadoch šikovnejšie. Automaticky zastavia prehrávanie hudby, keď si ich zložíte z hlavy alebo ponúkajú možnosť pripojenia viacerých Bluetooth zariadení. Nabíjajú sa síce 2 a pol hodiny, no ich výdrž je až 33 hodín. Dostupné sú v rovnakých farbách ako Y100 v pár obchodoch ako Amazon alebo aj Samsung.

AKG Y500 ponúknu najviac šikovných funkcií za lákavú sumu
AKG Y500 ponúknu najviac šikovných funkcií za lákavú sumu

AKG N700NC: Najdrahšie, no možno nie najlepšie

Poslednými predstavenými slúchadlami sú N700NC. Narozdiel od ostatných dvoch ponúkajú elimináciu okolitého ruchu, ktorá sa dá regulovať. Hrať vám vydržia 20 hodín, nabíjajú sa však len 2 hodiny. V porovnaní s lacnejšími Y500 neponúkajú chytré možnosti. Prídu len v striebornom prevedení za cenu 349,95 eur ešte tento rok.

AKG N700NC budú najdrahšie zo všetkých, ako jediné ponúknu aktívne potláčanie okolitého ruchu
AKG N700NC budú najdrahšie zo všetkých, ako jediné ponúknu aktívne potláčanie okolitého ruchu

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung U Flex – nevšedne ohybné bezdrôtové Bluetooth slúchadlá
Náš tip
Xiaomi predstavil športové slúchadlá Mi Sports. Su odolné voči vode a vydržia 7 hodín
17.9.2018
Zdroj: The Verge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+