MojAndroid

Samsung prináša pre všetkých, ktorí túžia po novom smartfóne Galaxy S9 alebo S9+, osvedčený finančný bonus spolu s možnosťou odkúpenia používaného telefónu. K novému Samsung Galaxy S9 alebo S9+ tak nový majiteľ môže dostať napríklad až 400 EUR iastka bola vypočítaná na základe výkupnej ceny používaného zariadenia Samsung Galaxy S8 spolu so Samsung bonusom 100 EUR).

Náš tip
Samsung Galaxy S9: Rovnaká forma, rovnaký štýl | RECENZIA

Samsung Galaxy S9 a S9+

Smartfóny Samsung Galaxy S9 a S9+ disponujú 5,8″ resp. 6,2″ Infinity Super AMOLED displejom. Nechýba vnútorná pamäť 64 alebo 256 GB s možnosťou rozšírenia o microSD kartu až o 400 GB a fotoaparát s variabilnou clonou, ktorá automaticky vpúšťa v tmavom prostredí viac a za jasných podmienok menej svetla, a vytvára tak ostré a jasné snímky. Potešia stereo reproduktory vyladené spoločnosťou AKG s podporou priestorového zvuku Dolby Atmos.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Samsung Galaxy S9+.
Náš tip
Samsung Galaxy S9+: Veľmi príjemné déjà vu | RECENZIA

Trvanie akcie je od 23. apríla 2018 do 3. júna 2018, alebo do vyčerpania zásob. Doklad o kúpe bude tak akceptovaný s dátumom maximálne do 3. 6. 2018. Noví majitelia smartfónov Samsung Galaxy S9 a S9+ sa musia pre získanie Samsung bonusu zaregistrovať najneskôr do 10. 6. 2018 na stránke www.novysamsung.sk.

Len niekoľko krokov

1.) Zakúpte si nový Samsung Galaxy S9 alebo Galaxy S9+ u niektorého z oficiálnych predajcov slovenskej distribúcie.ä

2.) Zaregistrujte informácie o novom Samsung Galaxy S9 alebo Galaxy S9+:

– IMEI číslo nového zariadenia,

– predajcu, u ktorého ste Galaxy S9 alebo Galaxy S9+ zakúpili,

– dátum zakúpenia,

– kópiu pokladničného dokladu / faktúry s dátumom zakúpenia nového Galaxy S9 alebo Galaxy S9+.

​3.) Zaregistrujte informácie o starom zariadení, ktoré chcete odpredať a zvoľte spôsob, akým chcete staré zariadenie odovzdať.

4.) Po schválení registrácie a obdržaní starého zariadenia vám bude vyplatená výkupná suma za vaše staré zariadenie a po overení a schválení údajov nového Galaxy S9 alebo Galaxy S9+ vám bude zaslaný bonus 100 EUR.

Náš tip
VIDEOrecenzia: Samsung Galaxy S9 a S9+

Zoznam partnerov zapojených do bonusového programu: 

  • Andreashop.sk, Andreashopsala.sk, Asbis, Datacomp, DATART INTERNATIONAL, a.s., Dates Mobile, Digitall, Elsatex, Euronics a jeho maloobchodní partneri, Euronics TPD (TPD.sk), Hej.sk, IRD, Mall.sk, mobilonline, mp3.sk, NAY, Nikita.sk, Orange, O2 – sieť predajní, OKAY, Planeo Elektro, SETEL, s.r.o., Samsung brandshop, Samsung e – shop
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
23.4.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+