MojAndroid

Druhá generácia ADW Launcher sa posunula z fáze beta testovania a vývojári tak koncom roku 2016 vypustili plnohodnotný produkt. ADW Launcher 2 je síce dostupný zadarmo v Obchode Play, prémiová verzia s viacerými funkciami navyše však stojí 2,39€. Táto cena je ale iba dočasne znížená a nie je isté, dokedy bude platiť.

Launcher podporuje aj skratky, ktoré nájdete v novom Android 7.1 Nougat, ale využijete ich len na zariadeniach s Androidom 5.x a vyššie. Vo finálnej verzii dostanú vaše ikonky aj sériu efektov, v ktorej si užívateľ môže vybrať obrázkový filter alebo ich kompozíciu.

Podržaním prstu na prázdnej ploche sa vám zobrazí ponuka, kde spravujete plochy. Vďaka inovovanému UI vyzerá táto funkcia lepšie ako u konkurenčných launcherov. Rovnakým spôsobom môžete pridať widgety, skratky, zmeniť tapetu alebo sa dostať do nastavení.

V porovnaní s beta verziou pribudli aj nové možnosti používateľských gest alebo podpora pre interné a externé témy. Takisto sa tešte aj na rýchlejšie vyhľadávanie aplikácií v menu. Ďalšie funkcie si môžete pozrieť na videu nižšie.

ADW Launcher 2 si stiahnete zadarmo na Google Play pomocou odkazu nižšie. Ak je podľa vás tento launcher lepší ako konkurencia, tak neváhajte a využite zľavu 1,99$ pre zakúpenie plnej verzie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

3.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+