MojAndroid

Android tablety už dávno neslúžia len na prehliadanie webových stránok, hranie hier alebo čítanie e-mailov. Aj vďaka takým aplikáciami ako je Photoshop Touch sa stávajú plnohodnotným pracovným nástrojom. Práve Photoshop Touch pre Android ponúka pokročilé možnosti práce s grafikou a najnovšie sa dočkal ďalšej aktualizácie, ktorá ho ďalej vylepšuje.

Okrem podpory pre 7 palcové tablety s minimálnym rozlíšením 1024×600 bodov update zahŕňa aj plynulejšie ťahy štetcom, nové efekty Lens Flare a Stamp Pattern, či nové rozloženie mriežky v projektoch, tutoriáloch a obrázkoch. Novinkami sú tiež rýchle zdieľanie prostredníctvom sociálnych sietí, rýchly prístup k posledným piatim použitým farbám a obvyklé opravy chýb.

Photoshop Touch určite nedokáže nahradiť plnohodnotnú verziu pre desktopové počítače, no je zaujímavou alternatívou pre tých, ktorí hľadajú pokročilejší nástroj na úpravu fotografií aj pre svoj Android. Photoshop Touch je dostupný na Google Play za cenu 7,99€.

29.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+