MojAndroid

ADATA predstavila power banku X7000. Ako už samotný názov napovedá, power banka má kapacitu 7 000 mAh. Ponúkne tiež dva USB porty pre efektívne nabíjanie dvoch zariadení súčasne. Zariadenie je vyrobené z vysoko odolných materiálov, takže zvládne i nárazy alebo oheň. Známy kryt z brúseného hliníku je doplnený plastovými postrannými panelmi, čo vedie k unikátnemu vzhľadu odlišujúcemu X7000 od ostatných power bank.

Funkcie doplnené designom

ADATA X7000 si zakladá na svojom designovom prevedení. Kombinácia odolného hliníkového povrchu s pevnými plastovými panelmi prepája rozdielne textúry v jeden neobvyklý vizuálny dojem. Táto power banka je odolná proti škrabancom, zašpineniu i odtlačkom prstov. Váži 210 g a meria na hrúbku len 12 mm. Vďaka tomu môže byť X7000 ukrytá v úzkych vreckách alebo dámskych kabelkách. Power banka X7000 je dostupná v troch odlišných farbách, aby lepšie ladila s rôznymi dobíjanými prístrojmi: titánovo šedá, modrá a červená. Jasne svietiaca biela LED dióda indikuje zostávajúcu kapacitu power banky, upozorňuje tiež na blížiace sa vybitie.

Rýchle a efektívne dobíjanie

X7000 ponúka hneď dva USB porty s výstupným prúdom podľa potrieb dobíjaných prístrojov až do celkovej hodnoty 2,4 A. Dva porty umožňujú používateľom dobíjať dve mobilné zariadenia súčasne. Kapacita batérie 7 000 mAh dokáže nabiť priemerný smartfón trikrát a priemerný tablet raz do plnej kapacity. Teraz máte po ruke vždy k dispozícii dostatok energie na sledovanie i nakrúcanie videí na mobilných zariadeniach, fotenie a využívanie sociálnych sietí.

ADATA_powerbank copy

Odolná zvnútra i navonok

Pre spoločnosť ADATA je bezpečnosť všetkých produktov hlavnou prioritou, a nie je to inak ani pri power bank. Starostlivo vybrané súčiastky a kvalitne navrhnuté zapojenie ponúknu hneď niekoľko úrovní bezpečnosti: proti prehriatiu, vysokému napätiu, vysokému prúdu, prílišnému nabitiu alebo prílišnému vybitiu. Zvonku je power banka krytá pevným, ohňovzdorným polykarbonátom, ktorý bol testovaný podľa normy IEC 60950 na odolnosť proti nárazom. ADATA X7000 je tak možné bezpečne používať v rôznych prostrediach.

25.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+