MojAndroid

4ka v rámci svojho benefitného programu 4ka Plus, ponúka výhodnú ponuku pre všetkých zákazníkov sesterskej spoločnosti SWAN. Tí si teraz môžu aktivovať programy TO. za polovičné ceny, ktoré budú platiť až do konca roka 2018.

TO. za polovicu si môžu aktivovať všetci zákazníci, ktorí vlastnia SIM kartu Moja 4ka, prípadne si jú v období trvania akcie zakúpia v e-shope, vo vybraných SWAN CENTRÁCH, cez Zákaznícku linku 950 alebo na všetkých pobočkách Slovenskej pošty. Zákazník SWANu môže zľavu využiť aj na už zakúpených SIM kartách, ich počet je ale obmedzený na 5, v prípade biznis zákazníkov na 10 SIM kariet.

Ponuka TO. za polovicu neplatí len pre zákazníkov, ktorí využívajú služby SWANu. Už začiatkom decembra 2016 4ka sprístupnila rovnakú akciu pre všetkých zákazníkov, ktorí si prenesú číslo alebo si zakúpia novú SIM kartu. V tomto prípade však zvýhodnenie služby trvá len do 30. apríla 2017.

Doplnené: Služba 4G INTERNET v2.0 je verejná mobilná dátová služba spoločnosti SWAN Mobile, a.s. (4ka). Zvýhodnená ponuka TO. za polovicu do 31.12.2018 sa vzťahuje na registrovaných zákazníkov spoločnosti SWAN, a.s.

Náš tip
4ka ponúka balíky TO. za polovicu aj pre zákazníkov s novou SIM kartou

Zdroj: 4ka

25.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+