MojAndroid

4ka sa tento rok podujala na vytvorení rozličných nových ponúk pre svojich zákazníkov. Dočkali sme sa nových mobilných služieb, pevného internetu na doma a taktiež aj digitálnej televízie 4KA TV. Na ich sprostredkúvanie pritom využíva najmodernejšie technológie v podobe optickej sieti, fixnej LTE a najmodernejšej mobilnej 5G sieti v pásme 3,7 GHz.

Pevný 5G internet od operátora 4ka už aj v Trnave

Rozširovanie pevného 5G internetu pokračuje aj naďalej a od 18. októbra je dostupný aj v Trnave. Operátor pritom aktuálne ponúka zľavu nielen na zavedenie služby, ale taktiež aj zľavu z mesačného predplatného za internet a digitálnu televíziu.

Ján Mrva, obchodný riaditeľ pre rezidenčný segmet 4ka, hovorí:

„Teší nás, že po Bratislave, kde sme fixný 5G internet spustili minulý rok, môžu výhody rýchleho fixného 5G internetu využívať už desaťtisíce domácností v celej Trnave. Máme ambíciu postupne prinášať fixný 5G internet od 4ky do ďalších oblastí, kde v súčasnosti ponúkame aj fixný LTE internet, ktorý máme dostupný pre viac ako 1,1 milióna domácnosti v stovkách miest a obcí po celom Slovensku. Okrem toho sme pre našich zákazníkov pevných služieb pripravili viacero zaujímavých akcií a zliav na služby internetu a TV, s ktorými môžu ušetriť desiatky eur.“

Pevný internet od 4ky prináša hneď niekoľko výhod. Poteší rýchlosťou až do 250 Mbit/s, ktorý nájde svoje ideálne využitie v miestach bez dostupnosti optického pripojenia. Neexistuje pritom limit na prenesené dáta. O inštaláciu sa vie postarať aj kvalifikovaný pracovník a zaručí vám spoľahlivé a stabilné pripojenie šírené vzduchom na licencovanom pásme 3,7 GHz.

5G internet Štandardná cena Kampaňová cena
5G na doma 26 € / mesiac
  • 1. – 15. mesiac: 22 € / mesiac
  • 16. – 24. mesiac: 26 € / mesiac

Za zmienku rozhodne stojí, že zákazníci, ktorí si do 31. januára budúceho roka aktivujú pevný 5G internet, získajú zľavu až 20 eur z inštalačného poplatku. Celá inštalácia vás tak vyjde na 30 eur. Nechýba ani zľava 4-eurová zľava z mesačného poplatku v rámci počiatočných 15 mesiacov. Dokopy sú tak klienti schopní ušetriť až 80 eur pri 24-mesačnej viazanosti. Táto zľava mimochodom platí aj v prípade objednávky kombinácie 4KA TV s 5G pevným internetom na doma. Operátor to nazýva ako BALÍK DUO. Ceny môžete vidieť v nižšie uvedenej tabuľke.

BALÍK DUO 5G na doma: 1. – 15. mesiac 5G na doma: 16. – 24. mesiac
Televízia M 26 € / mesiac 30 € / mesiac
Televízia L 28 € / mesiac 32 € / mesiac
Televízia XL 33 € / mesiac 37 € / mesiac

Služba 4KA TV ponúka cez 111 televíznych kanálov rozličných žánrov vrátane obľúbených slovenských, českých, dokumentárnych, filmových či športových programov. V prípade využitia služby BALÍK DUO sa vám naskytne možnosť používať doplnkovú službu TV archív po dobu 24 mesiacov so zľavou 50 %, čo vo výsledku dáva cenu 2 €. Platí to aj pre všetky kombinácie balíkov služieb internetu a digitálnej televízie.

Náš tip
Smart Roadshow 2022: Najbližšia zastávka Banská Bystrica. Registrácia je spustená!
19.10.2022
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+