MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2019, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o 34 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2019. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. Dnes budeme pokračovať jednou z dvoch nových kategórií – vzdelávanie. Hlasovaním ste automaticky zapojení do žrebovania o smartfón Google Pixel 4.

Hrady a zámky SK PREMIUM

V prémiovej verzii aplikácie nájdete okrem noviniek a zoznamu objektov filtrovateľných podľa kategórií a krajov aj ich zobrazenia mape a zobrazenie pamiatok vo vašom okolí. Funkcia vyhľadávania vám umožní nájsť ktorýkoľvek objekt zo zoznamu. Každý hrad môžete označiť za navštívený a zobrazia sa v separátnom zozname a tiež aj na mape. V aplikácii vidíte popisy objektov, možnosti prístupu, popis interiéru/exteriéru, odkaz na mapu s navigáciou, počasie, otváraciu doba a omnoho viac.

Verzia: 1.34
Aktuálna cena: 1,59 €
Verzia: 1.34
Aktuálna cena: 1,59 €

Autoškola

Aplikácia Autoškola vám pomôže úspešne zvládnuť teoretickú skúšku, či obnoviť si už dávnejšie nadobudnuté vedomosti týkajúce sa vodičského oprávnenia. Aktuálny obsah, jednoduchosť, atraktívny dizajn a spoľahlivosť sú prvky, ktorými aplikácia disponuje. Aplikácia Autoškola obsahuje 35 testov pre skupiny A, B a 25 testov pre skupiny C, D, T. Vaše odpovede v testoch sa ukladajú a následne si môžete nesprávne odpovede prejsť osobitne, či otestovať sa priamo z nich. Ak vám niektoré konkrétne otázky robia problém, môžete si ich označiť ako obľúbené a následne si ich pozrieť všetky spolu na jednom mieste.

Verzia: 2.98
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.98
Aktuálna cena: Zdarma

Maturita do vrecka

Maturitné testy môžete mať vždy so sebou. Aplikácia obsahuje testy od roku 2009 z matematiky, slovenského jazyka a anglického jazyka aj s nahrávkami. Vďaka automatickej oprave testov stačí test jedným kliknutím vyhodnotiť a o niekoľko sekúnd uvidíte svoj percentuálny výsledok. Venujte sa nesprávne zodpovedaným otázkam. Nemusíte si ich dohľadávať, stačí kliknúť na odpoveď a dostanete sa priamo na zadanie.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

AnorGen

Nikdy vám nešla chémia? Táto aplikácia by vám s tým mohla pomôcť. Teda aspoň s anorganickou chémiou. Aplikácia je určená na generovanie názvoslovia a chemických vzorcov anorganických zlúčenín. Využijete ju najmä pri precvičovaní slovenského názvoslovia anorganických zlúčenín.

Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma

Čo to tu kvitne?

Pokiaľ ste sa ocitli v situácii, keď ste našli nejaký pekný kvet a neviete mu prísť na meno, aplikácia Čo to tu kvitne? sa vám určite zíde. Jej zameranie vyplýva z názvu, jej používanie je jednoduché. Úplne vám stačí zadať farbu, lokalitu a počet lupienkov. Aplikácia vám potom poskytne niekoľko výsledkov na základe vašich parametrov a vy musíte nájsť ten správny. Nutnosť internetového pripojenia sa môže javiť ako nevýhoda. Ak sa vám nechce obetovať dáta pre pár pekných kvetov, stiahnite si rozšírenú verziu tejto aplikácie.

Verzia: 3.3.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.10
Aktuálna cena: Zdarma

Diktáty SK

Blíži sa polročná alebo koncoročná klasifikácia a známka zo slovenčiny je nahnutá? V tom prípade je tu aplikácia “Diktáty SK” pre prvý až deviaty ročník ZŠ. Môžete ju mať stále so sebou vo Vašom Android telefóne alebo tablete. Na prvej stránke si vyberiete ročník a prejdete na diktáty. Diktát vyberiete posúvaním prsta doprava alebo doľava. Naposledy vybraný ročník a diktát zostane zapamätaný, takže nabudúce môžete jednoducho pokračovať.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

20.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+