MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2019, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o 34 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2019. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. Dnes si predstavíme kategóriu Najlepšie slovenské hry. Hlasovaním ste automaticky zapojení do žrebovania o smartfón Google Pixel 4.

Cube Life: Island Survival

Táto hra je simulátorom stroskotania na opustenom ostrove. Ide o open-world hru, v ktorej je možné pokladať bloky a spraviť si z ostrova nový domov. Vašom úlohou bude objavovať svet, stavať a vyrábať veci či nástroje potrebné k prežitiu. Stretnete sa taktiež s niektorými nepriateľmi, ktorý sa vám budú snažiť sťažiť cestu za prežitím.

Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Seaport – Objavuj, Zbieraj a Obchoduj

Hra SeaPort je simulátorom lodnej nákladnej dopravy. Zapojte svoje strategické schopnosti a postavte si vlastné mesto na ostrove. Následne si vybudujte prístav a kúpte nákladné lode, aby ste mohli obchodovať so svetom. Aj z malého mesta sa môže stať svetové obchodné impérium.

Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma

AFK Cats – idle aréna pre mačacích hrdinov

Ovládajte viac než 70 hrdinov, objavujte ich špeciálne sily a vytvárajte z nich podarené a silné kombinácie. Dajte správnu zbraň správnemu hrdinovi a získajte výkonné spojenie zručností. Hra obsahuje viac ako 10 tisíc bojových scén a 70 hrdinov s jedinečnými zručnosťami. Na výber budete mať z vyše stovky zbraní.

Verzia: 1.14.1
Aktuálna cena: Zdarma

Slovo Piráta

Pirát Jack Word ukoristil zopár slov a vašou úlohou v tejto slovnej hre je nájsť ich. Jack vám veľakrát pomôže nájsť hľadané slová pomocou pomocného slova. Na hranie nepotrebujete ani pripojenie k internetu. Ak si myslíte, že skončíte veľmi rýchlo, mýlite sa. Čaká na vás približne tisícka levelov.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Slovensko Kviz

Kvíz zameraný na zaujímavosti o Slovensku. Aktuálne sa skladá zo štyroch tém (Geografia, Príroda, História a Kultúra) spolu 200 otázok a ku každej sa dozviete niečo zaujímavé. Aktuálne aj v angličtine (160 otázok).

Verzia: 19.10 - halloween
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 19.10 - halloween
Aktuálna cena: Zdarma

Super Maze World (Super Bludisko)

Super Maze World je logická hra od slovenského vývojára. Nejde len o obyčajné bludisko, ale o nový spôsob, ako hrať a uniknúť. V hre sa nachádza hneď niekoľko hrdinov a svetov. Táto platformovka otestuje vašu pamäť a logiku. Všetko, čo potrebujete získať, je kľúčik k čarovným dverám. Pre šikovnejších je pripravených hneď 120 zákerných úrovní.

Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma

8.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+