MojAndroid

Šiesty ročník súťaže 4ka Android Code 2016 prináša opäť hlasovanie o najlepšie slovenské Android aplikácie! Hlasovanie je v plnom prúde a vy máte možnosť vybrať vaše obľúbené aplikácie zo 7 kategórií – TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Dnes vám predstavíme prvú z nich – TV aplikácie – a vy sa hlasovaním za svojho favorita môžete zapojiť do súťaže o smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka.

Kategória TV aplikácie

Aplikácie, ktoré bojujú o váš hlas v kategórii TV aplikácie, sú spravodajskými aplikáciami, ktoré boli vytvorené na Slovensku a boli vydané alebo aspoň raz aktualizované v tomto kalendárnom roku. Vo väčšine prípadov ide o mobilné aplikácie slovenských televíznych staníc, prípadne online streamovanie tituly od slovenských operátorov a providerov.

AntikTV GO

Antik TV GO je mediálna aplikácia poskytujúca interaktívne televízne služby prostredníctvom internetu. Po zaplatení poplatku za vami zvoený balíček a úspešnej registrácii môžete priamo v tejto aplikácii sledovať live stream slovenských, českých, ale aj zahraničných televíznych staníc. Okrem toho máte k dispozícii aj archivované relácie a programového sprievodcu na 14 dní.

antik-android-code-2016

Verzia: 1.7.0.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.0.13
Aktuálna cena: Zdarma

JOJ

Aplikácia JOJ obsahuje live vysielanie, kompletný archív a televízny program rovnomennej televízie. Vďaka aplikácii je  možné sledovať televízie JOJ, PLUS a WAU aj priamo z vášho zariadenia. Výhodou je, že vysielanie je dostupné bezplatne, rovnako ako samotná aplikácia.

joj-android-code-2016

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Magio GO

Magio GO aplikácia je televízia cez internet, ktorá vám umožní sledovať živé vysielanie až 50 TV kanálov cez smartfón alebo tablet. S Magio GO získate viacero výhod, ktoré sú však dostupné len pre platiacich používateľov. Registrácia je však jednoduchá a dá sa vykonať aj priamo v aplikácii.

magio-go-android-code-2016

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

O2 TV SK

Aplikácia O2 TV SK je online platofrmou pre prehrávanie televíznych staníc priamo z mobilného zariadenia. Nájdete v nej viac ako 20 TV staníc s vaším obľúbeným programom. K dispozícii máte aj 100 hodín nahraného vysielania na 30 dní. S O2 TV môžete navyše sledovať program aj 50 hodín po jeho odvysielaní. A kým vy budete pozerať svoj seriál v TV, až traja ďalší členovia domácnosti môžu pozerať ďalší program na mobile či tablete. Samozrejmosťou je nutnosť zaplatenia poplatku za túto službu.

o2-tv-android-code-2016

Verzia: 3.5.31.0-release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.31.0-release
Aktuálna cena: Zdarma

Orange TV

S aplikáciou Orange TV môžete sledovať online TV kedykoľvek a kdekoľvek vo vašom smartfóne či tablete. K dispozícii máte živé vysielanie vybraných TV staníc, elektronického programového sprievodcu, TV archív a pomerne bohatú ponuku filmotéky. Aplikácia je dostupná iba pre zákazníkov, ktorí majú aktivovanú službu Mobilná TV alebo FiberTV.

orange-tv-android-code-2016

Verzia: 3.5.32.4-release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.32.4-release
Aktuálna cena: Zdarma

SWAN GO

Aplikácia SWAN GO je určená všetkým záujemcom o sledovanie TV online kedykoľvek a kdekoľvek. V rámci aplikácie je dostupné živé vysielanie, archív televízneho vysielania najrôznejších TV staníc za uplynulých 7 dní, možnosť dopozerať reláciu neskôr a mnoho ďalších praktických funkcií. To všetko v novej Android aplikácii s vylepšeným dizajnom.

swan-go-android-code-2016

Verzia: 3.08
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.08
Aktuálna cena: Zdarma

TV LUX

Aplikácia Televízie LUX vám prináša aktuality, TV program, živé vysielanie a archív TV LUX vo vašom mobilnom zariadení. Vďaka aplikácii máte možnosť rýchleho prístupu k aktuálne vysielaným programom i k archívu relácií vysielaných v TV LUX. Katolícka TV LUX je výsledkom spolupráce Konferencie biskupov Slovenska a LUX communication.

tv-lux-android-code-2016

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

TVNOVINY.sk

Vďaka aplikácii TVNOVINY.sk máte vo svojom zariadení k dispozícii okrem najnovších správ z domova, zahraničia, ekonomiky, regiónov, športu a šoubiznisu aj reportáže z Televíznych novín TV Markíza. Okrem toho aplikácia slúži aj na zasielanie diváckych tipov na zaujímavé reportáže a nájdete v nej aj archív už odvysielaných reportáží TV Markíza.

tvnoviny-sk-android-code-2016

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Nezabudnite sa zapojiť do 4ka Android Code 2016!

Ak ste doteraz nehlasovali v ankete 4ka Android Code 2016, tak tak môžete urobiť na adrese AndroidCode.sk. Stačí, aby ste vybrali v každej zo 7 súťažných kategórií jednu Android aplikáciu a správne vyplnili svoje osobné údaje, čím sa zapojíte do súťaže o hodnotné ceny!

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2016 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Huawei

4ka-android-code-2016-loga-partneri

4ka-novinky-button

10.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+