MojAndroid

Šiesty ročník súťaže 4ka Android Code 2016 prináša opäť hlasovanie o najlepšie slovenské Android aplikácie! Hlasovanie je v plnom prúde a vy máte možnosť vybrať vaše obľúbené aplikácie zo 7 kategórií – TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Dnes vám predstavíme druhú kategóriu – spravodajské aplikácie – a vy sa hlasovaním za svojho favorita môžete zapojiť do súťaže o smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka.

Kategória Spravodajské aplikácie

Aplikácie, ktoré bojujú o váš hlas v kategórii Spravodajské aplikácie, sú titulmi, ktoré boli vytvorené na Slovensku a boli vydané, alebo aspoň raz aktualizované, v tomto kalendárnom roku. Vo väčšine prípadov ide o mobilné aplikácie slovenských novín, časopisov a spravodajských kanálov.

Denník N

Aplikácia Denník N je zdrojom najnovších správ a informácií o dianí vo svete, ale aj na Slovensku. Aplikácia je súčasťou predplatiteľského balíčka Aplikácie + Klub N. Ktokoľvek si ju však nainštaluje, získa na 14 dní bezplatný prístup k platenému obsahu cez aplikáciu. Titul Denník N ponúka výborné grafické spracovanie a intuitívne ovládanie, čo je jeho obrovská výhoda. Aplikácia je sama o sebe dostupná bezplatne.

dennik-n-android-code-2016

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Fun rádio Slovensko

Aplikácia s názvom Fun rádio Slovensko prináša do vašich mobilných zariadení novinky a hudbu z rovnomenného rádia. Priamo v aplikácii nájdete online streamovanie hudby, novinky zo sveta muziky, funboard, funkcie VIP klubu, ale aj playlisty, aby ste mali prehľad o tom, čo posledné Fun rádio hralo. Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo.

fun-radio-slovensko-android-code-2016

Verzia: 4.7.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.0
Aktuálna cena: Zdarma

iRádio RTVS

Ak ste niekedy chceli mať okamžitý prístup ku všetkým rozhlasovým staniciam RTVS, stiahnite si aplikáciu iRádio RTVS. Cez tento titul môžete počúvať všetky rozhlasové programové služby RTVS, pozrieť si ich program či práve hranú skladbu. Aplikácia ponúka prehľadný a jednoduchý dizajn prostredia a praktické funkcie.

iradio-rtvs-android-code-2016

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

radia.sk

Titul radia.sk je aplikácia na počúvanie slovenských rádií. Nájdete v nej drvivú väčšinu slovenských rozhlasových staníc, medzi ktorými si môžete ukladať svoje obľúbené rádio stanice a vždy tak mať prístup k vašej obľúbenej hudbe alebo správam.

radia-sk-android-code-2016

Verzia: 3.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

SME.sk

Aplikácia SME.sk je mobilnou verziou rovnomenného spravodajského portálu SME.sk. Priamo v tejto aplikácii nájdete najdôležitejšie informácie o lokálnom, ale aj svetovom spravodajstve, rôzne témy, reportáže, komentáre, či dokonca aj blogy. Samotný titul je k dispozícii zadarmo.

sme-sk-android-code-2016

Verzia: 3.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Správy RTVS

Správy RTVS sú druhou aplikáciou od RTVS v tejto kategórii. V tejto aplikácii nájdete hlavné správy z televízneho vysielania, videá, fotografie, ako aj zvukové záznamy z reportáží a relácií RTVS. Všetky správy sú prehľadne rozdelené na časovej osi a pre všetkých sú dostupné úplne zadarmo.

spravy-rtvs-android-code-2016

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

TERAZ.sk

Aplikácia TERAZ.sk ponúka spravodajstvo Tlačovej agentúry Slovenskej republiky (TASR) zo spravodajského portálu www.teraz.sk. Okrem toho tento titul prináša aj aktuálne správy a noviny z oblastí Slovensko, Regióny, Zahraničie, Ekonomika, Šport či Kultúra a umenie. Do aplikácie autori vložili aj aktuálne fotografie TASR a zahraničných spravodajských agentúr aktuálnych udalostí.
teraz-sk-android-code-2016

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Poznámka: Do súťaže 4ka Android Code 2016 je prihlásená aj aplikácia Nový Čas, no tá je v aktuálnom momente nedostupná v obchode Play.

Nezabudnite sa zapojiť do 4ka Android Code 2016!

Ak ste doteraz nehlasovali v ankete 4ka Android Code 2016, tak tak môžete urobiť na adrese AndroidCode.sk. Stačí, aby ste vybrali v každej zo 7 súťažných kategórií jednu Android aplikáciu a správne vyplnili svoje osobné údaje, čím sa zapojíte do súťaže o hodnotné ceny!

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2016 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Huawei

4ka-android-code-2016-loga-partneri

4ka-novinky-button

20.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+