MojAndroid

Je tu 6. ročník súťaže “4ka Android Code 2016“. Prichádzame však s veľkou zmenou – hlasovať nebude odborná porota, ale práve vy, naši čitatelia. Hlasovanie je skutočne jednoduché, stačí si v siedmich kategóriách vybrať po jednej aplikácii, vyplniť svoje kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maile, ktorý vám príde. Hlasovanie ukončíme 31.12.2016. Motiváciou na to, aby ste dali najlepším aplikáciám hlas je určite aj to, že môžete získať  jednu z vecných cien, a to smartfón Huawei P9 Plus, 3 x licenciu na ESET Smart Security alebo kredit od operátora 4ka. Vývojári, ktorých aplikácia zvíťazí v danej kategórií, získajú ocenenie 4ka Android Code 2016 a PR obsah na webe a sociálnych sieťach MôjAndroid.sk.

Prihlásené aplikácie
Slovenskí vývojári mohli bezplatne nominovať svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Aplikácia, ktorá je nominovaná do 4ka Android Code 2016, musí byť umiestnená v obchode Play a mať za obdobie posledných 12 mesiacov aspoň 1 aktualizáciu. Termín nominovania pre aplikácie je od 10. októbra do 28. októbra 2016. Aplikácie budú rozdelené do siedmich kategórií: TV aplikácie, Spravodajské aplikácie, Nakupovanie a predaj, Doprava, Hry, Slovenské aplikácie a Svetové aplikácie. Nech sa páči, tu sú nominácie:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

hlasovat-4ka-android-code-2016-tlacidlo

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+