MojAndroid

Slovenský mobilný operátor 4ka oslavuje v týchto dňoch svoje ôsme narodeniny. Na náš trh prišiel 5. októbra 2015 a v súvislosti s týmto jubileom rozdáva darčeky. Tie si môžu zákazníci vyzdvihnúť od 3. do 5. októbra. Čo pre to musia urobiť?

Štvorkári, ktorí majú nainštalovanú aplikáciu Moja 4ka, si darček nájdu priamo v nej. Stačí si ho len aktivovať od 3.10. do 5.10. Darčekom je dátový balík GIGA v SR na 30 dní zadarmo. Balík obsahuje 1 GB dát a bežne ho je možné kúpiť za 2 €.

Zákazníci operátora, ktorí aplikáciu nemajú, si ju môžu nainštalovať a tiež využiť túto ponuku. Okrem toho ponúka 4ka aj “telku na celý víkend” (6.10 – 9.10.2023) úplne zadarmo.

“Prajeme vám veľa výhodných dát, minút aj esemesiek do ďalších rokov. Kopec SLOBODY a tvorivosti pri tom, čo vás baví. Nech spolu wifičíme ešte veeľa ďalších rokov,” uvádza operátor na svojich stránkach.

To ne je všetko. K dispozícii je aj súťaž o nové slúchadlá Apple AirPods 3, do ktorej sa môže zapojiť každý. Na stránkach 4ky stačí vylúštiť osemsmerovku a správne doplniť vetu. Tak čo? Už si na ne brúsite zuby?

Moja 4ka
Moja 4ka
Developer: SWAN, a.s
Price: Free
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
Náš tip
Operátor 4ka odovzdal petíciu. Teraz je na rade štát
3.10.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+